Forum Opinie na temat pracy w bankach Strona Główna Opinie na temat pracy w bankach
Jak wyglada praca w bankach
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Jak wygląda praca w Eurobanku?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Opinie na temat pracy w bankach Strona Główna » Słyszałem o pracy w banku... Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jak wygląda praca w Eurobanku?
Autor Wiadomość
Magda
Gość






Post Jak wygląda praca w Eurobanku?
Wdziałam ogłoszenie o naborze na lidera w Eurobanku, czy ktoś może wie jak się tam pracuje?Dużo słyszałam o mobbingu w tej firmie....
Nie 23:45, 09 Lip 2006
pATKA
Gość






Post
DOBRZE SŁYSZAŁAŚ, STRASZNA PRESJA, PRACUJE TAM JESZCZE ALE ZASTANAWIAM SIE NAD ZŁOŻENIEM WYPOWIEDZENIA
Sob 23:31, 26 Sty 2008
mili
Gość






Post
odradzam pracę w eurobanku, pracuje tam ponad rok i w zyciu nie przezylem takiego koszmaru. Przelozeni traktuja pracownikow jak przedmioty, ludzie charuja po kilkanascie godzin na dobe i nikt im nie placi za nadgodziny.
Wto 23:27, 26 Lut 2008
gość
Gość






Post Praca w Euro Banku to horror!!!
Pracowałm tam 2 lata, Liderzy Menagerowie placówek traktuja pracowników jak przedmioty. Wyzyskiwanie pracowników, bardzo dużo nadgodzin, łamanie norm pracowniczych, niezgodność z kartą czasu pracy itp. itd. Bardzo duża rotacja pracowników, głownie przez mobing jaki panuje w większości placówkach. Najgorsze jest to że nikt na to nie reaguje!!!!
Wto 20:31, 29 Lip 2008
praconik centrali
Gość






Post
Jestem bardzo zaskoczony takimi opiniami.
Pracuje w centrali Euro Banku we Wrocławiu i nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem ze strony przełożonych.
Co do godzin pracy i wypłaty za nadgodziny również nigdy nie było żadnych problemów.
Pią 16:37, 16 Sty 2009
Alex
Gość






Post Eurobank
Praca w EB jest dobra dla ludzi zaczynajacych kariere zawodowa. Ja pracowalem w tym banku 2 lata. Jezeli ma sie dobre wyniki mozna szybko awansowac, zdajac odpowiednie egzaminy potwierdzone certyfikatem. Jest jednak pewne ale, wszystko zalezy kto jest tzw LOB em. U nas postawili na tym stanowisku mloda niekompetentna osobę, ktora nie spelniala zadnych kryteriow. No i po 5 miesiacach cala ekipa sie rozpadla. Wszyscy mieli dosc pracy w nadgodzinach i zlego traktowania. Kto na tym stracil - oczywiscie bank! Klienci poszli za nami do innych placowek. Ale na uklady nie ma rady. LOB czy MOB ma spore mozliwosci zniszczenia nawet najlepszego pracownika. Na szczescie pozostaja jeszcze niezawisle sady pracy w ktorych mozna udowodnic swoje racje. Very Happy
Czw 23:34, 29 Sty 2009
Kasia
Gość






Post
EuroBank? Nigdy w życiu! Mobbing, szykanowanie, ciągłe nadgodziny (płacone, ale oszukiwane). Dla przykładu przychodzisz do pracy w dzień, który miał być dla Ciebie wolny, to zamiast 100% dostaniesz 50%. Awansować można na stanowisko specjalista ds. sprzedaży, ale żeby być Liderem musisz nieźle nawchodzić w d*** managerowi sprzedaży. Ludzie, którzy zostają LOBami i MSami to w 85% zwykłe chamy. Traktują ludzi jak śmieci. Ciągły nacisk na sprzedaż. Bieganie z ulotkami nawet w deszczu i śniegu. Dodatkowo dostajesz "strój służbowy" - zwykły drelich. Na pewno nie jest to instytucja, w której warto pracować! Ewentualnie tylko na starcie, a póxniej uciekać gdzie indziej.
Pią 18:58, 30 Sty 2009
kiki
Gość






Post praca w eurobanku
Wiele opinii słyszałam na temat pracy e eurobanku. Niestety muszę w 100% zgodzic się z przedmówcą. Nadgodziny płacone często w 50% ( "bo z grafiku LOB nie może wywnioskowac czy to był twój dzień wolny od pracy"???).Najbardziej tracili na tym półetatowcy, którzy w razie absencji kolegi,koleżanki po prostu robili nadgodziny dopełniając do całego etatu za połowe mniejszą stawkę. Praca w soboty,niedziele po 12 godzin (w centrach handlowych, a tam niestety brak warunków na zjedzenie obiadu po ludzku). mobing. niekompetentne osoby na stanowiskach menedżerskich. dopiero w innym banku dostrzegłem że przełożony ma obowiązki i dużo pracy!w eb to osoby, które spoczęły na laurach po awansie...
Śro 22:11, 11 Mar 2009
eurobankowa
Gość






Post tragediaaaaaa!!!!
Pracuje w tym pseudobanku lekko ponad rok czasu i juz 2 razy mialam w reku wypowiedzenie. Zle warunki pracy na tzw. barowych krzeselkach po 8 h, niby biuro,gdzie wszystkie dokumenty ci spadaja na ziemie,bo nie ma miejsca. Juz nie wspomnie o zmianie premiowania na niekorzysc pracownika oraz "kompetentnym przelozonym", ktory nie zna do konca procedur i jeszcze smie na ciebie zrzucac swoje obowiazki. Jako doradca jestes tam plebsem! Nie masz jak wygodnie zjesc i nawet czasem nie masz na to czasu. Sama nerwowka! I nikt a to nie reaguje: Co jeszcze mozemy dla Ciebie zrobic? dla kogo???? chyba nie dla pracownika,ktory powinien byc traktowany z godnoscia! I tez nie dla klienta,ktory nie wplaci raty w terminie i zaraz ma telefon z wyzywskiem! SKANDAL! Odejde z tego banku,ale w dobie kryzysu troche sie waham.
Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!
Nie 11:49, 22 Mar 2009
Specjalista ds. Sprzedaży
Gość






Post UWAGA
Heja!!!! Pracuję w EB 2 lata:)))) co za duma....Smile)))Razz wiecie co? Na start jest ok, bo można sobie nabyć doświadczenie, ale.... rzeczywiście szereg tych minusów osdstrasza nieziemsko. jestem SDS i chciałabym awansować, ale nie zamierzam wchodzić nikomu w D.... A widzę, że takie są realia. Szukam więc ciągle nowego banku, w którym w końcu mogłabym się rozwinąć, osiągnąć założone cele....
EUROBANK sam się uczy, zatrudnia niewykwalifikowanych ludzi na stanowiska kierownicze, brakuje szkoleń dla ogółu, lepszej komunikacji, lepszej podstawy, by zatrzymać pracownika. Mobbing, stresówka, okropne siedzenia itd.... Zgłaszamy to wszystko w CENTRALI ale oni mają nas w D.....
Uważam,że na start ta praca jest ok, bo sporo można się nauczyć, ale jako BANK.... no cóż..... trzeba szukać czegoś lepszego, z klasą!

Pozdro! Laughing
Wto 21:19, 24 Mar 2009
dedo
Gość






Post mobbing na maxa
Jeśli jest się dk to zazwyczaj mobbing uprawiają liderzy lub managerowie, jeśli nie wchodzi się w tyłek menadżerowi sprzedaży to on mobbinguje. Nie ważne czy są wyniki czy nie!! Jeśli nie jest się włazi dupkiem i nie stosuje się mobbingu to wypad. Rotacje są bardzo duże, albo sami odchodzą albo się ich wyrzuca z byle powodu. Obecnie jest masa zwolnień niestety eurobank postępuje nie fair, jest nieuczciwym pracodawcą zgodnie z ustawą. Nie chce aby wyszło, że są zwolnienia grupowe dlatego po cichu pozbywa sie pracowników zazwyczaj wymuszając natychmiastowe zwolnienia, lub wymyśla stek bzdur. A pracy jest sporo Dk siedzą na nie wygodnych krzesłach, gdzie po godzinie bolą plecy, dlatego zazwyczaj stoją bo ta pozycja jest wygodniejsza.

DLATEGO ODRADZAM KOMU KOLWIELK PRACE W TEJ INSTYTUCJI... NO CHYBA ŻE UWIELBIA MOBBING!!
Śro 12:27, 15 Kwi 2009
M....k
Gość






Post EUROBANK - Chamstwo w oddziale w Krakowie
Eurobank szczyci się świetnym hasłem reklamowym... "Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić ?" No tak szkoda tylko że to tylko hasło reklamowe. Fakty są zupełnie inne. Niemiła i arogancka obsługa w oddziale w Krakowie na ul. Medweckiego. Wieczny problem z załatwieniem spraw, a przede wszystkim odmowz załatwienia najprostszego RORu bez podania przyczyny. Zażalenia nie uwzględniają, a skargi nie ma nawet u kogo złożyć, bo nikt nie zastępuje kierowniczki, której akurat nie ma. Podstawowa rzecz - podczas załatwiania spraw chowanie dowodu torzsamości do szuflady - SKĄD TAKIE STANDARDY ? A żeby było śmieszniej - wszyscy zasłaniają się procedurami...

W innym oddziale ROR założono bez żadnego kłopotu, zatem pracownik pojął osobistą decyzję, a wszyscy i na infolini i doradcy odpowiadają, że to Bank.

Osądźcie sami - Czy ktoś chce mieć problemy z własnymi pieniędzmi, czy woli spać spokojnie. Ja zrezygnowałem w tym samym dniu.
Czw 16:46, 09 Lip 2009
agnes
Gość






Post
Znalazłam ofertę pracy w Eurobanku i poważnie się zastanawiam. Na jaką pensje moge liczyć? Proszę o szczerą odpowiedź.
Wto 11:14, 18 Sie 2009
GOŚĆ
Gość






Post MOBBING to znane określenie stosowane w EUROBANKU!!!
Miałam "przyjemność" pracować w eurobanku... wydaje mi się, że w żadnym innym banku nikt by sobie nie pozwolił na takie machloje! Pracownicy są zmuszani do zmieniania wniosków kredytowych na korzyść klienta, nacisk na sprzedaż jest taki, że doradcy prawie się biją o klienta, który przyszedł po kredyt. Ogólne procedury nie są przestrzegane. Gdzie nie ma kamer tam sie robi przekręty i to kierownik oddziału na czele! Jak przyjeżdża audyt to oczywiscie kłamie się jak tylko może... Jest chora atmosfera, pracowałam tam nie zbyt długo, ale żałuje że miałam doczynienia z tak niekompetentną kadrą kierowniczą. Oczywiście lider oddziału bez żadnego wykształcenia (tzn.średnie po maturze) bo prace załatwiła sobie przez.... wszyscy pewnie sie domyślają. Poza tym osoba która nie potrafi liczyć jest na takim stanowisku??? klienci pisali skargi, ale ona oczywiście nie zostawały wysyłane do centrali, no bo jak lider może samej sobie zaszkodzić???? jeden wielki cyrk! Szkolenie dla pracowników jest jednodniowe góra dwu (bank nie ma pieniedzy na wyszkolenie, ponieważ jest taka duża rotacja DK) jak dla mnie pracować w tym banku to WSTYD!!! mobbing to znane określenie stosowane w eurobanku!!! interwencja we wrocławiu zamydla oczy i nikt z tym nic nie robi!!! Niech jakiś departament zajmie się kontrolą PLACÓWEK!!! a może lepiej takie sprawy zgłosić na policję? Ludzie dostają pożyczki, jest super wyrobiony plan ( przez zmienianie wniosków na korzyść klienta) a później nie ma kto spłacać tych kredytów... czyż nie tak? ludzie ze łzami w oczach przychodzili wpłacać raty! windykatorzy mają dużo, dużo pracy:) przepis na KRYZYS? ZAPYTAJ W EUROBANKU! - hehe "co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić"? kto to wymyślił!? podpisujesz umowę w eurobanku? możesz mieć tylko problemy!!!!
Sob 21:08, 19 Wrz 2009
lalka
Gość






Post masakra
niestety wszytko co tu jest napisane to prawda i podpisuje sie pod tym,pracuje sie po 10h, jest taki nacisk na plan ze sni sie on po nocach, a o sprzedawaniu to mzona zapomniec i zacząc myslec o wciskaniu ludziom wszystkiego jedenoczesnie nieinformując ich o tym.Ogólnie nie polecacm!!!
Śro 20:52, 04 Lis 2009
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Opinie na temat pracy w bankach Strona Główna » Słyszałem o pracy w banku... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin