Forum Opinie na temat pracy w bankach Strona Główna Opinie na temat pracy w bankach
Jak wyglada praca w bankach
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Odradzam GETIN Bank

 
Odpowiedz do tematu    Forum Opinie na temat pracy w bankach Strona Główna » Już pracuję w banku Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Odradzam GETIN Bank
Autor Wiadomość
wyrobnik
Gość






Post Odradzam GETIN Bank
Odradzam wszystkim Getin Bank. System premiowy jest tak skonstruowany, żeby można było oszukiwać pracownika na premii.
Jestem jednym z lepszych pracowników w regionie w sprzedaży strukturek, a zwłaszcza pareto. Nieźle się trzeba nagimnastykować, żeby komuś to gówno wcisnąć - jeleni jest coraz mniej. Jednak w mojej placówce kredyt nie idzie. Obcinają nam 40 proc. za brak targetu w kredycie i odpływ depozytów w mieście (ciekawe gdzie te depozyty odpływają, bo we wszystkich znanych mi placówkach przypływają...). Dyrektorek wysyła maile z listą najlepszych wciskaczy, żeby pokazać innym jak można sprzedawać (i zarabiać) a potem i tak obcina pół pensji i zostaje na waciki dla kobiety. Szukam innego banku.
Pon 22:54, 23 Sie 2010
ona
Gość






Post
Z wszystkim co napisane się zgadzam, miałam dość i już nie pracuję w GNB. Nie chciałam się tłumaczyć na ulicy klientom dlaczego takie dziadostwo mu wcisnęłam. Bo wszystkie struktury są spisane na straty zysk=0000000000000000000000.
Odradzam pracę w tym bałaganie !!!!!!!!!!!!!!!
Pią 18:54, 02 Gru 2011
ja
Gość






Post popieram
Rownież odradzam pracę w GNB. Mowi sie ze GNB ma najlepszy system premiowy wśród banków tylko nie mówi się o tym że bezpodstawnie obcinają premię a jak się któs zorientuje ze za mało ma wypłacone to nie potrafią tego uzasadnić i udokumentować! Niby takie fajne premie a zwsze znajdzie sie powód aby cichaczem zabrac komuś 40% premii!!!!
Oczywiscie wymagaja robienia darmowych nadgodzin, niby można je odebrac ale wiecznie menager nie zgadza sie na to. KAżdy przecież ma do wykorzystanai urlop tylko również wiecznie są sprzeciwy "góry" aby pojsc na załsużone wolne. Wieczne uzupelnianie tabelek, umawianie spotkań z klientami i raportowanie. Codzienne straszenie że jest sie "najsłabszym ogniwem" ze jest się nikim w całej machinerii- robienie psychozy i wody z mózgu.
Wymaganie od ludzi aby w weekendy robić zebrania i obmyślać nowe sposoby na polepszenie sprzedaży, roznosić ulotki lub cudować inne akcje marketingowe. Jednym słowem wyzysk po całości.I owczywiście porażkowe inwestycje, których na uczciwość nie da się sprzedawac.
Szukam pracy,ale nigdy więcej w banku!
Czw 12:22, 08 Gru 2011
system
Gość






Post inne banki
nie pociesze was w innych bankach tez trzeba wciskać produkty do których ani sami ani klienci nie są przekonani, kredyty lokaty z badziewnym % przy których trzeba założyć konto które kosztuje np 8 lub 10 zł.
Wto 13:24, 13 Gru 2011
były pracownik
Gość






Post proszę o pomoc
Proszę o pomoc byłych pracowników mój mail [link widoczny dla zalogowanych]
Wto 20:01, 29 Maj 2012
Gość







Post
Też odradzam, pracowałam rok, zmieniło mi to życie, podejście do ludzi i spraw.Nie wspomnę że teraz leczę się z powodu załamania nerwowego. Stanowczo odradzam.
Wto 19:21, 12 Mar 2013
praca




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Na forum pracowników Getinu sporo nieciekawych opinii:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Śro 15:57, 21 Sie 2013 Zobacz profil autora
Gość







Post oszukani BNB
Getin Noble Bank to wielki oszust i złodziej, jeśli masz tam pieniądze to sprawdz czy nadal one są , zarówno bank jak i pracownicy oszukują starsze osoby i zamiast lokat podstępem podpisują z nimiumowy na palislokaty np. Lucro przez co sa uwiązani na 15 lat i nie moga odzyskac pieniedzy a jak chca sie wycofać z umowy to traca wszystko. Jest to paparte kilkoma wyrokami na niekożyść banku. Poszkodowani piszcie [link widoczny dla zalogowanych]
Wto 12:46, 22 Kwi 2014
andrzej
Gość






Post
Kurcze nie wiedziałem, że w Getinie jest tak źle. Na początku roku szukałem pracy w bankach i w końcu trafiłem do Kasy Stefczyka. Wiele się o nich nasłuchałem, ale na szczęście u mnie w oddziale jest OK. Fajna załoga, z kierownikiem też można się dogadać. we wrześniu jedziemy na szkolenie do Władysławowa, zobaczymy jak będzie!
Śro 14:53, 18 Maj 2016
Harry
Gość






Post Skok
A coś wiecie na temat Skoku? Ja dostałem propozycję pracy, umowę i jakieś dodatki typu Multisport. Ktoś ? coś?
Wto 12:59, 07 Cze 2016
słodziutka
Gość






Post GETIN BANK TO LIPA
CAŁA PRAWDA O GETIN BANKU !
Jestem pracownikiem Getinu.
Po:
1.Urlopów nie mamy. bo nie puszczaja.
2.Zusy za pracownika nie sa w całości płacone, wiec na emeryture nie ma co liczyc.
3. Płaca to 1700 na rekę. Premi nie ma bo nie sposob wyrobic. To tylko taka iluzja, premie he he.
4.Kobiety z tej firmy sypiaja z szefem to pewnie ZARABIAJA wiecej. Kto z nim nie sypia ma narne 1700zł i zero wizji na podwyzke. A jak szef sie dowie ze chcemu podwyzke to miesiacami nie pojawia sie i nie odbiera telefonu.
5. Spotkania i wyjazdy organizowane przez ta firme to spotkania integracyjne, pij baw sie i w nocy chulaj dusza piekła nie ma. Nikt nie patrzy , ze ma męża zdrada to normalność. Sypiaja z szefem i menagerem. Jeden wielki burdel pod piekną przykrywka. Tylko sa głupie te kobiety bo szef zmienia je jak rekawiczki. Kiedy przestaje sie im opłacać pracowac u niego (premie za sex) to kończą współpracę. Co one myślą że sie zakocha? heh. NIE juz tyle przerobił ...brak słów.
DODOATKOWO JESLI NIE PRZEPRACUJE SIE ROKU I POSTANAWIASZ ODEJSC PLACISZ WIELO TYSIECZNA KARE.
Wto 14:20, 30 Sty 2018
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Opinie na temat pracy w bankach Strona Główna » Już pracuję w banku Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin